BU MAKALEYİ PAYLAŞ

İnternet’ten Portakalda Alınır.

Geçenlerde, donanım haber forumlarında dolaşırken bir zat Hepsiburada.Com adresinde mandalina satıldığını söylemiş. İlgimi çekti, bir bakayım dedim. Gerçekten de satılıyor. Organik olduğu, dalından size özel toplanacağı ve İzmir’de bahçelerinin olduğu yazılıyor.

Her şey ayağımıza gelebilir oldu.

Hepsiburada.com’un sloganı gibi her şey ayağımıza gelebilir oldu. Yorumları okudum. Yorumlar, “çocukluğumuzda yediğimiz mandalinalar gibi” tarzında olumluydu. Boğazıma düşkün ve Mandalinayı seven birisi olarak çok merak ettim. Gece geç saatlerdi, yarın siparişini veririm diyerek ten kapattım.  Kapatmaz olaydım. Yarısı gün açtığımda kaldırılmış, onun yerine Portakal eklenmiş. Yine aynı şekilde organik ve İzmir’deki bahçelerinden toplanıyor. Dedim bu sefer bunu kaçırmayayım. Hemen siparişini verdim.

Akşamına İzmir’in Menderes ilçesinden kargoya verildi. Yarısı gün elime ulaştı.

Hemen dildim ve yedim. Tadı böyle biraz ekşimsi, biraz tatlı. Güzel yani, lezzetli. Kokusu zaten muhteşem. Aynen yorumlarda yazıldığı gibi. Grip salgınlarının çok olduğu bu dönemde vitamin açısından süper oldu. İnternet’ten portakal aldığımı duyanlar yemeden önce markette, pazarda satılmıyor mu diye güldüler ama yedikten sonra hak verdiler. Müşterisi çok oldu ama maalesef kaçırdılar. Portakallarda kaldırılmış, şu anlık satılmıyor. Böyle fırsatları takip edeceğim, Muz gelse’de bir organik muz yesek. Hele yazın Karpuz, kesin siparişini veririm.

Son söz, bizlere, organik Portakal yediren Hepsiburada’ya teşekkürler…