BU MAKALEYİ PAYLAŞ

Modus Kedi – Köpek Kovucu İncelemesi

Modus kedi köpek kovucu satın aldım. İnceleme yapıp, deneyimlerimi paylaşacağım.

Piknik alanlarında, bahçeli yerlerde kardeşlerim ve kuzenlerim kedi ve köpeklerden korkuyor ve rahatsız oluyordu. İnternette araştırmalarım sonucunda Modus marka ürünü gördüm ve satın aldım. Ürün marka bazında Amazon üzerinde en çok satılan ürün.

Modus Kedi - Köpek Kovucu

Kedi – Köpek Kovucular İşe Yarıyor Mu?

Bir sürü ürün mevcut. 50-60 TL bandında listeleniyor. Alışveriş siteleri yorumlarında ve youtube incelemelerinde o fiyatlardaki ürünler işe yaramadığını öğrendim. Amazonda en çok satılan ürün olması ve 240 TL fiyatında olmasından ötürü riske girip aldım.

Yaşlı Hayvanlarda İşe Yaramadığı Belirtiliyor

Testleri özellikle insanlara alışmış kedi ve köpekler üzerinde test ettim. Mangal yapılan yerlerdeki hayvanlar daha korkusuz oluyor ve kovunca gitmiyorlar. Bu profildeki hayvanlarda testi gerçekleştirdim. Ürün genelde başarılı. Test ettiğim on hayvandan yedisinde kaçtı ama üçünde kaçmadı. Köpeklerde daha başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Tüm hayvanlarda işe yaramadığı incelediğim aşağıdaki videoda görünüyor. Satıcı, ürün açıklamasında yaşlı ve sağır hayvanlarda işe yaramadığı belirtmiş.

50 Metre Uzaklıkta İşe Yaramıyor

4 pil ile çalışıyor. Bu güçlü olduğunu gösterir ama 50 metre uzaklıktan işe yarıyor diyemeyeceğim maalesef. Benim test ettiklerim de biraz yakınından tutmak gerekiyor.

+3