İnceleme Youtube Çekimleri

BU MAKALEYİ PAYLAŞ

PortakalBahcem.Com Nasıl ? Alışveriş Deneyimi

Portakalbahcem.com üzerinden 4kg finike portakalı satın aldım. İnstagram üzerinden reklam ile tanıştığım bu siteden yaptığım alışveriş sonrası yaşadığım tecrübeleri sizinle paylaşmak için bu blog yazısını yazıyorum.

Finike Portakalı Tadı

Tadı çok lezzetliydi. Paketi açtığımda miss gibi portakal kokusunu aldım. İlk yediğimde standart bir portakal diye düşünmüştüm ama marketten aldığım portakalı yedikten sonra tad farkı net bir şekilde ortaya çıkıyor.

Finike portakallar bitti, marketten aldık onun tadını arıyoruz 🙂 Ürünü buradan inceleyebilirsiniz.

Fiyatı Pahalı

Kilogramı 10 TL’den fazla olduğu için fiyatı biraz üzüyor. Ben gibi serzenişte bulunan kişilerin sayısı da fazla. Firmanın buna cevabı ise dalından gönderildiği, paketleme ve çalışanların maliyetlerinden ötürü olduğu şeklinde. Buna bir yorumum yok ama kargo fiyatını da eklediğimiz zaman çok pahalıya gelmesi tek problem diyebilirim.

Müşteri Hizmetleri Deneyimi

Paketi açtığımda paketin altındaki portakalarda kargo taşıması yüzünden ezilmiş portakallar gördüm. Whatsapp hattı üzerinden resimleri gönderdim ve hemen iletişime geçip ezikler kadar telafisini yaptılar. Zaten kutunun içinden de bir açıklama metni çıkıyor.

Portakalbahcem.com

Finike Portakalını İnceledim

Portakalları inceleyerek videoyu youtubeda yayınladım. Youtube üzerinden de izleyebilirsiniz.

2014 yılında Hepsiburada üzerinden portakal satın almıştım. Onlarda çok güzeldi.

+1